o firmě

AA+STAVEBNINY
KONSYS s.r.o.

IČ: 26850559
Centrála:
Betonářská 1
712 00 Ostrava-Muglinov
Historie společnosti AA+STAVEBNINY KONSYS s.r.o. sahá až do roku 1991. V tomto roce byla založena společnost LEKOS spol.s r.o. Od počátku byla hlavní činnost této společnosti prodej stavebních materiálů a provádění bytových a občanských staveb. K 15. lednu 2005 došlo k rozdělení na LEKOS-STAVBY, spol.s.r.o. a AA+STAVEBNINY KONSYS s.r.o.
Činnost společnosti AA+STAVEBNINY KONSYS s.r.o. se zaměřuje na prodej stavebních materiálů s preferencí progresivních lehkých stavebních systémů, jejich prvků a doplňků. Nabízíme široký sortiment stavebního materiálu, velkoobchodní i maloobchodní prodej, nízké ceny, široký sortiment skladem nebo na objednávku či možnost závozu materiálu přímo na Vaši stavbu. Po celou dobu existence usilujeme o spokojenost svých zákazníků, zkvalitnění služeb a dodávek. Na všech našich prodejnách je k dispozici personál s profesionálním přístupem, který Vám pomůže při řešení Vašich požadavků.
Nejlepším dokladem spokojenosti obchodních partnerů společnosti jsou jejich kladné reference a opětovný zájem o spolupráci.